Za 24 sata primljeno dvoje pacijenata

U dve bolnice u Zlatiborskom okrugu hospitalizovan je 21 pacijent pozitivan na koronavirus, od kojih je petoro u Opštoj bolnici Užice, a 16 se nalazi na lečenju u bolnici u kasarni, saopštili su iz Zdravstvenog centra Užice.

U poslednja 24 sata u kovid ambulantama pregledano je 696 ljudi, ostvareno je osam otpusta i dva prijema

Prema dobijenom izveštaju iz Zavoda za javno zdravlje Užice, virus kovid 19 je potvrdjen kod još 39 ljudi u Zlatiborskom okrugu.

U Užicu je registrovano 15 novoobolelih. Po petoro novozaraženih registrovano je u Arilju i Požegi. U Prijepolju je virus potvrdjen kod četvoro ljudi, Bajinoj Bašti troje koliko ih se beleži i u Novoj Varoši. U Sjenici su potvrdjena dva nova slučaja zaraze i po jeda u Priboju i Čajetini.

 

Ovaj članak je pročitalo 344 posetilaca portala!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.