Kulturoskop

Izložba o MOSI na otvorenom

U okviru programa Međuopštinskih omladinskih sportskih igara (MOSI) 2026, u organizaciji Ustanove „Kultura“, u Bajinoj Bašti biće otvorena izložba fotografija pod nazivom „Bajina Bašta na MOSI igrama od 1970. do 2025.“.

Postavka obuhvata arhivske fotografije koje prikazuju učešće sportista iz Bajine Bašte na MOSI u periodu od 1970. do 2025. godine. Autori izložbe su Ratomir Blanuša i Mićo Stamenić.

Izložba će biti postavljena na otvorenom, u kompleksu hotela „Zepter Drina“, gde će posetioci moći da je pogledaju do kraja jula.

Otvaranje je zakazano za 3. jul 2026. godine u 20 časova, ispred hotela „Zepter Drina“.

Posetioci će kroz izložene fotografije imati priliku da vide zabeležene trenutke sa učešća bajinobaštanskih sportista na MOSI, kao i fotografije nastale u različitim gradovima koji su tokom prethodnih decenija bili domaćini ove sportske manifestacije.

Ovaj članak je pročitalo 383 posetilaca portala!

Podeli:

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.