Akcije

Bajina Bašta se pridružila protestu ‚‚Zastani Srbijo“

Bajina Bašta je još jedna od opština koja se priključila protestu  pod nazivom ‚‚Zastani Srbijo“.

Kao i u svim gradovima  širom Srbije tako i u Bajinoj Bašti, u isto vreme u 11 i 52 časa održan je protest u trajanju od 15 minuta kako bi se odala pošta poginulima prilikom pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu.

Po rečima Mihaila Mrkovića iz OO stranke slobode i pravde Bajina Bašta, celokupna opozicijja u bajonobaštanskoj Skupštini opštine  organizovala je današnji protest, kao protest korupciji koja razara ovo društvo i radi pomena 15 žrtava stravičnog zločina koji se dogodio u Novom Sadu.

‚‚Okupio se veliki broj građana što nam ukazuje  da se građani bude i da su svesni da ovakve stvari više ne mogu da se trpe, da je već previše života ova vlast odnela svojim nezakonitim radom, bahaćenjem i korupcijom“ -izjavio je Marković.

Kako on kaže ovakve proteste nastaviće da organizuju sve do ispunjenja konačnih zahteva u pogledu i političke i krivične odgovornosti odgovornih za ovakvu tragediju i otkrivanja celopkupne dokumentacije  vezane za adaptaciju i renoviranje Železničke stanice u Novom Sadu.

Podsetimo, tragedija u Novom Sadu, gde je pala nadstrešnica na Železničkoj stanici, dogodila se 1.novembra gde je život izgubilo 15 osoba.

Ovaj članak je pročitalo 2795 posetilaca portala!

Podeli:

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.