Planska isključenja struje 26., 27. i 29. maja
Iz Elektrodistribucije Bajina Bašta obaveštavaju građane da će zbog planiranih radova na elektromreži doći do privremenih isključenja električne energije. Prema najavi 26. i 29. maja u periodu od 08:00 do 16:00 časova, bez struje će biti potrošači u Perućcu, Beserovini i Brestu.
U sredu 27. maja, u terminu od 08:00 do 12:00 časova planirana su isključenja u naselju Lekići, Bjelkići, Meovača, Šarampov, Čučkovići, Mijanovići, Paulje, Bušinsko polje, Bušino, Zaugline i Mališevac.
Iz Elektrodistribucije navode da se radovi izvode u cilju unapređenja pouzdanosti i stabilnosti snabdevanja električnom energijom, kao i da se najveći deo aktivnosti organizuje bez prekida u isporuci struje. Ipak, pojedine radove nije moguće izvesti bez privremene obustave napajanja, kako bi bili obezbeđeni bezbedni uslovi za rad zaposlenih, navode iz ovog preduzeća.
Nadležni apeluju na građane da tokom trajanja radova isključe električne uređaje sa mreže, a da ih ponovo uključe nakon uspostavljanja redovnog snabdevanja.
Ovaj članak je pročitalo 1491 posetilaca portala!

